Chereda Хривнија За Жени ДНК Форма нараквици Сребрена Боја Мода Шарм Накит Привлечат Свадба Партија Ангажман Додатоци
Ново

Chereda Хривнија За Жени ДНК Форма нараквици Сребрена Боја Мода Шарм Накит Привлечат Свадба Партија Ангажман

DEN 84.00
DEN 168.00

Залиха


14690

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
chereda
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Нараквици
is_customized:
No
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
дек
Стил:
Мода,Симпатична,Тренди,Класика
Производството Област:
Жеџијанг, Кина
Главниот Облик:
ДНК
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Забава,Свадба
За луѓето:
Жени,Девојки,Сестра
Жените Хривнија:
сребро хривнија
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Должина:
17+6cm
квалитет:
ААА
соодветни сезона:
Зима Пролет Лето Есен

Поврзани производи