CHICVIE Бохемија Камен Ѓердани од Злато Боја Tassel Pendant Ѓердани за жените Свадба Накит SNE160237
Ново

CHICVIE Бохемија Камен Ѓердани од Злато Боја Tassel Pendant Ѓердани за жените Свадба Накит SNE160237

DEN 167.00
DEN 238.56

Залиха


Персоналните Бохемија Природен Камен Ѓердани Позлатен Tassel Pendant Ѓердани за жените Свадба Накит SNE160237 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура, Ѓердан Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Свадба & Ангажирање Накит
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Pendant Големина:
multilayer ѓердан
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Бренд Име:
CHICVIE
Име 1:
Луксузен Партија Накит
Име 2:
колиер femme
ѓердан стил:
макси ѓердан
Ѓердан Тип:
љубов ѓердан
Предмети Стил:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
Предмети Тип:
етничките накит
Стил:
2017 Нови
Име:
Гроздобер Додатоци
Пакет:
Поединечно Opp Вреќа Завиткани 6.21
Тип:
најдобар пријател

Поврзани производи