CHICVIE Boho Секојдневен Камен Steampunk Ѓердани од Злато Боја Tassel Pendant Ѓердани за жените рачно изработени Монистра Накит SNE160269
Ново

CHICVIE Boho Секојдневен Камен Steampunk Ѓердани од Злато Боја Tassel Pendant Ѓердани за жените рачно изработени

DEN 245.00
DEN 408.00

Залиха


Boho Неврзан/Спортско Камен Steampunk Ѓердани Tassel Pendant Ѓердани за жените рачно изработени Монистра Секси Накит SNE160269 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура, Ѓердан Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Свадба & Ангажирање Накит
Материјал:
Камен
Pendant Големина:
multilayer ѓердан
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
CHICVIE
Компатибилност:
no
Функција:
no
Метали Тип:
Злато Позлатен
Име 1:
Луксузен Партија Накит
Име 2:
колиер femme
ѓердан стил:
Макси Ѓердан за жени
Ѓердан Тип:
Љубов Ѓердан femme
Предмети Стил:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
Предмети Тип:
етничките накит
Стил:
2017 Нови Злато Позлатен изјава ѓердан долг ѓердан божиќ подарок
Име:
Гроздобер Додатоци
Пакет:
Поединечно Opp Вреќа Завиткани 6.21
Тип:
најдобар пријател

Поврзани производи