CHICVIE рачно изработени Канцеларија/кариера Природен Камен Ѓердани за жените Злато Етничка Накит Домот Монистра Божиќ Подарок SNE160247
Ново

CHICVIE рачно изработени Канцеларија/кариера Природен Камен Ѓердани за жените Злато Етничка Накит Домот Монистра

DEN 256.00
DEN 427.20

Залиха


Рачно изработени Канцеларија/кариера Природен Камен Ѓердани за жените Најдобар Пријател Етничка Накит Домот Монистра Божиќ Подарок SNE160247 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура, Ѓердан Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
CHICVIE
Метали Тип:
Злато Позлатен
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Канцеларија/кариера
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
Свадба & Ангажирање Накит
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
multilayer ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Име 1:
Луксузен Партија Накит
Име 2:
колиер femme
ѓердан стил:
макси ѓердан
Ѓердан Тип:
љубов ѓердан
Предмети Стил:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
Предмети Тип:
етничките накит
Стил:
2016 година Нови
Име:
Гроздобер Додатоци
Пакет:
Поединечно Opp Вреќа Завиткани 6.21
Тип:
најдобар пријател

Поврзани производи