CHICVIE Симпатична Природен Камен Ѓердани Популарни Злато Ѓердани за жени, Девојки Луксузни Boho Кристал Монистра Накит SNE160255
Ново

CHICVIE Симпатична Природен Камен Ѓердани Популарни Злато Ѓердани за жени, Девојки Луксузни Boho Кристал Монистра

DEN 383.00
DEN 638.40

Залиха


Бесплатен Превозот Симпатична Природен Камен Ѓердани Популарни Ѓердани за жените Луксузни Boho Кристал Монистра Накит SNE160255 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура, Ѓердан Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
CHICVIE
Метали Тип:
Злато Позлатен
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Симпатична/Романтичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
Свадба & Ангажирање Накит
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
multilayer ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Име 1:
Луксузен Партија Накит
Име 2:
колиер femme
ѓердан стил:
макси ѓердан
Ѓердан Тип:
љубов ѓердан
Предмети Стил:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
Предмети Тип:
етничките накит
Стил:
2016 година Нови
Име:
Гроздобер Додатоци
Пакет:
Поединечно Opp Вреќа Завиткани 6.21
Тип:
најдобар пријател

Поврзани производи