CHICVIE Симпатична Природен Камен Монистра Џемпер Изјава Ѓердани од Злато Боја Pendant Ѓердани За Жените Бренд за Накит SNE160251
Ново

CHICVIE Симпатична Природен Камен Монистра Џемпер Изјава Ѓердани од Злато Боја Pendant Ѓердани За Жените Бренд

DEN 294.00
DEN 489.60

Залиха


ЃЕРДАН 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура, Ѓердан Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Свадба & Ангажирање Накит
Стил:
Симпатична/Романтичен
Материјал:
Камен
Pendant Големина:
multilayer ѓердан
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
CHICVIE
Функција:
NO
Компатибилност:
NO
Метали Тип:
Злато Позлатен
Име 1:
Луксузен Партија Накит
Име 2:
колиер femme
ѓердан стил:
Макси Ѓердан за жени
Ѓердан Тип:
Љубов Ѓердан femme божиќ подарок
Предмети Стил:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
Предмети Тип:
етничките накит
Стил:
2017 Нови Злато Позлатен изјава ѓердан долг ѓердан
Име:
Гроздобер Додатоци
Пакет:
Поединечно Opp Вреќа Завиткани 6.21
Тип:
најдобар пријател

Поврзани производи