CHICVIE Топла Продажба Hyperbole Природен Камен Монистра Ѓердани Ретро Златна Боја Ѓердани за жените Домот, Етничка Накит SNE160263
Ново

CHICVIE Топла Продажба Hyperbole Природен Камен Монистра Ѓердани Ретро Златна Боја Ѓердани за жените Домот,

DEN 265.00
DEN 441.60

Залиха


ЃЕРДАН 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура, Ѓердан Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Декларираните карактеристики

Метали Тип:
Злато Позлатен
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Hyperbole
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
Свадба & Ангажирање Накит
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
multilayer ѓердан
Бренд Име:
CHICVIE
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Име 1:
Луксузен Партија Накит
Име 2:
колиер femme
ѓердан стил:
макси ѓердан
Ѓердан Тип:
љубов ѓердан
Предмети Стил:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
Предмети Тип:
етничките накит
Стил:
2016 година Нови
Име:
Гроздобер Додатоци
Пакет:
Поединечно Opp Вреќа Завиткани 6.21
Тип:
најдобар пријател

Поврзани производи