CHICVIE Тренди Модни Природен Камен Монистра Ѓердани за жени, Девојки Златна Боја Накит Гроздобер Додатоци SNE160230
Ново

CHICVIE Тренди Модни Природен Камен Монистра Ѓердани за жени, Девојки Златна Боја Накит Гроздобер Додатоци

DEN 156.00
DEN 240.00

Залиха


Нови Пристигне Тренди Модни Природен Камен Монистра Ѓердани за жени, Девојки Позлатен Накит Гроздобер Додатоци SNE160230 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура, Ѓердан Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Свадба & Ангажирање Накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Pendant Големина:
multilayer ѓердан
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
CHICVIE
Име 1:
Луксузен Партија Накит
Име 2:
колиер femme
ѓердан стил:
макси ѓердан
Ѓердан Тип:
љубов ѓердан
Предмети Стил:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
Предмети Тип:
етничките накит
Име:
Гроздобер Додатоци
Пакет:
Поединечно Opp Вреќа Завиткани 6.21
Тип:
најдобар пријател
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи