Chiffon кадифени ткаенини големи сини точки Геометрија, печатени за облека и шамија LS-4743
Ново

Chiffon кадифени ткаенини големи сини точки Геометрија, печатени за облека и шамија LS-4743

DEN 265.00
DEN 288.00

Залиха


chiffon ткаенина
ќе биде трговија на големо цена доколку купите повеќе квантитет!
Можете да го изберете ја вашата боја комбинација само дозволете ми да знам однапред ве Молиме да се види прилог боја листа на мојот достапни бои !!
ве молиме, напишете боја НЕ ,во ред !
на ткаенина цена за 1meter .
@Било какви прашања во врска со трговија на ГОЛЕМО, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете одговор во 24hours со понуда која се надевам дека е на вашите потреби.
@Производство време е генерално е 3 до 7 дена. За повеќе детали за исплати и превозот, ве молиме контактирајте со нас.5m
@Ако сте во потрага за една специфична точка сте виделе некаде ве молам само контактирајте со нас, ние може да ви помогне да го најдете вашиот посака објект!
@БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ цел ќе се реализира преку КИНА ПОСТ.Ако ви треба вашата испорака брз ве молиме контактирајте со нас за експрес такси превозот.Ние прифаќаме никаква одговорност за стоката се одложени поради услуги на Регистрирани Воздух Mail или Кина Парцела или други околности на одложувања што се случува со фактот дека нашите испораки се испратени од странство. големина : length1m*width1. Ве молиме кажете ни се во напредни ако сакате international Express превозот и ние сме мило да ви испрати понуда.
@International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. Времето за испорака е во зависност од поединечни земји поштенска услуга. Ние ви посакам добредојде да се погледне во мојата продавница за промет на големо на производи и трговија на големо цена попусти.
@Производите што ги испратите се внимателно контролирани од страна на нашиот посветен на персоналот пред да се испраќаат надвор со цел да се направи вашата нарачка во нашата продавница пријатен еден. Испорака име е во најголем дел од случаите од 15 до 40 работни дена.
@Ако имате цел 150$/ние ќе се обидеме да ги испратите како бесплатен превозот со express, ова сепак е во зависност од определбата земја или област.

Декларираните карактеристики

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Тип:
Chiffon Ткаенина
Стил:
Обична
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Искриват
Шема:
Обична Обоена
Ширина:
150cm
Материјал:
100% Полиестер
Големина:
1.5 м ширина

Поврзани производи