чип за наплата картичка чип декодер картичка за HP 5100 5500 5000 1050 1055 печатач итн.
Ново

чип за наплата картичка чип декодер картичка за HP 5100 5500 5000 1050 1055 печатач итн.

DEN 936.00

Залиха


Испорака
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена после потврда на плаќањето
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Пакет : 2 парчиња
Сликата ја покажува :
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.Најдобра продажба на објект
2.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
1) ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани.Користи-up и препишување & повторно влезе со висока технологија, оригинални чип, многу паметни кога печатење
7.
3) ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови,ве Молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ако било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас , Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, поради временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш, Ние ќе ви одговори на работа пат во Кина
.ROSH Cetification
8.Брза испорака
10.
Опис
1. Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Одличен печатење со резултат цело време
6.Целосната на по-продажба на услуги
11. Контакт со нас на :
Ние остави позитивни повратни информации за вас, откако receiveing плаќање.

Декларираните карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
TOPPARTS
Број На Модел На:
чип декодер
Компатибилен Бренд:
за hp
Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Печатач:
за HP 5100 5500 5000 1050 1055

Поврзани производи