Чист бакар 68mm долго E26 E27 светилка сопственикот не-прстен E27 штекер лустерот led светлина, крушка светилка база
Ново

Чист бакар 68mm долго E26 E27 светилка сопственикот не-прстен E27 штекер лустерот led светлина, крушка светилка

DEN 2271.00
DEN 2390.40

Залиха

Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Како и да е, со цел да го избегнат данокот ,ние ќе undervalue цената на AWB за секоја парцела . Ве молиме додадете за чување на листата лево ,а потоа се врати во блиска иднина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние, исто така, го прифати плаќање од страна на ТТ,Western union, и плаќање . Сега е време да се врати на горниот " купи тоа сега ". ние ќе се обидеме потрудиме да услуга ќе се додека не stisfaction. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Известување Купувачи треба да одговорен даночната зошто можеби се случи.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
UL
боја:
Злато
База Тип:
E27
Карактеристики:
дувачкиот материјал со висок квалитет
Гаранција:
2 година
Број На Модел На:
BIR-E27B03
База Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
JIAKMJ

Поврзани производи