CLARAVIDA ЛУКСУЗНИ ПАКЕТ ГЛАВЕН ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР БИЗНИС RIMLESS FRAMELESS ЧИТАЊЕ ОЧИЛА+СТП КУТИЈА +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4
Ново

CLARAVIDA ЛУКСУЗНИ ПАКЕТ ГЛАВЕН ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР БИЗНИС RIMLESS FRAMELESS ЧИТАЊЕ ОЧИЛА+СТП КУТИЈА +1 +1.5 +2

DEN 718.00
DEN 1407.36

Залиха


Декларираните карактеристики

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
рамка боја:
сребрена рамка
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Жените,Унисекс,Мажи
Бренд Име:
Клара Vida
Рамка Материјал:
Титаниум
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
666cm
Леќи Во Боја:
Јасно
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Леќа Ширина:
666cm
Обложување:
HMC
Број На Модел На:
7576767

Поврзани производи