CLUCI 30pcs ААА Близнаци бисери остриги, МОЖЕ да се ДОБИЕ 60 Светла Виолетова Бисери 6-7mm, круг akoya бисер остриги, ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот
Ново

CLUCI 30pcs ААА Близнаци бисери остриги, МОЖЕ да се ДОБИЕ 60 Светла Виолетова Бисери 6-7mm, круг akoya бисер

DEN 8112.00

Залиха


Напомена : Оваа понуда е за 30pcs 6-7mm Светла Виолетова Близнаци бисери остриги, 2 бисери во еден остриги, 60 бисери може да се добијат.
Ние пакуваат еден остриги во секој вакуум торба без течност. Ако сакате други убави бои како сина, сива, златна, светло виолетова, топла розова, зелена, жолта, светло зелена, чоколадо и воскресна, само кликнете тука за да ја видите .
Тоа е толку многу забавно да се отвори остриги и да дознаете многу шарени бисери, тогаш можете да DIY накит со бисери, да се пополни во кафез pendant, натпревар прстени, обетки и приврзоци, кликнете овде .
Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата.
Превозот Време : 3-5 дена од UPS-от/DHL
Инструкции : Отворете ја бисер mussel , тогаш откриваат специјална боја бисер> remove бисер од школки> Висат кафез со pendant/обетки држачи>носите вашата желба и љубов со вас убава бисер приврзоци, обетки или прстени.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
CLUCI
Број На Модел На:
WP212SB
Бисер Тип:
Akoya Бисери
Главниот Камен:
бисер
Објектот Тежина:
1.5kg
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Никој
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина На Бисер:
6-7mm
Бисер Квалитет:
ААА
Објектот Висина:
6-7mm
бисер боја:
Светла виолетова
Еден или близнаци:
близнаци

Поврзани производи