CNC Алуминиумски Предни Сопирачки Количество Течност Покрие Капа Одговара За Tricker XG250 04-15 Serow250 05-15 XT250X 06-15 WR250R WR250X 07-16
Ново

CNC Алуминиумски Предни Сопирачки Количество Течност Покрие Капа Одговара За Tricker XG250 04-15 Serow250 05-15

DEN 561.00
DEN 623.52

Залиха

Вие ќе примите објект исто како и сликите. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
КОЧНИЦА RESEROIR МАСКА
100% Сосема Нов
Материјал : CNC 6061-T6 Легура
Боја : како на сликата
НАПРАВЕНИ ОД ПАЛКА АЛУМИНИУМ
ЛЕСНО ДА СЕ ПОПРАВИ
ЕЛОКСИРАНИ БОИ
СЕ ПРОДАВААТ СО ЛОГОТО КАКО СЛИКИ
Одговара : Tricker(XG250) 04-15
Serow250 05-15
XT250 X 06-15
WR250 R/X 07-16
1. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).

Декларираните карактеристики

боја:
Злато, Сина
Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
1503-3
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
3.3cm
Објектот Ширина:
2.4cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.02kg
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC

Поврзани производи