CNC мелничката вретено ER20 2.2 KW воздух за ладење вретено + 1 парчиња 2.2 KW VFD инверторот+1 исти вретено поддршка
Ново

CNC мелничката вретено ER20 2.2 KW воздух за ладење вретено + 1 парчиња 2.2 KW VFD инверторот+1 исти вретено

DEN 18000.00

Залиха


Ако стоката се врати затоа што на купувачот одбие да плати за тоа, купувачот
Не може да се добие било каква наплата од продавачот. Ве молиме да не испраќате спор
Пред да комуницира со нас, тоа не е добар начин да се решат проблемите.5 килограми Имајќи : C7005*2 C6002*2 2.2 k W Напон : 220 V (мора да бидат одобрени од страна на инверторот излез, може да не бидат директно да се користи обичните апарати за домаќинство електрични) Струја : 8 A Фреквенција : 400 Hz Дијаметар : 80mm Брзина : 0-24000 r / мин ER collet : ER20 Ладење : воздушно Ладење Вретено Тежина : 5.com ИЛИ Кина пост.
Данок и должност :
Ако купувачот царинската бара даночни и должност, купувачот треба да ги сноси сите.2 KW воздух за ладење вретено 1*2.2 KW воздух за ладење вретено + 1 парчиња 2.2 KW VFD инверторот Влезен Напон : 220 V(+/-15%) Излезниот Напон : 220 VAC Текст Фреквенција : 48-63 Hz Фрекфенција : 0-400 Hz Влез Фаза : 1 или 3 фаза Излез Фаза : 3 фаза Вретено поддршка Материјал : фрлија алуминиум со Дијаметар : 80mm
Превозот :
Ако бесплатен превозот,јас ќе го избере најдобриот , брзо ,безбедно логистичка за вас, во различни земји, различни логистика. Ако е можно, ве молиме препорачувам нашата продавница до вашите пријатели,вашите пријатели ќе добие попуст ако тој или таа ќе се купи. Ако ви се допаѓа објект или тоа е корисно за вас, ве молиме оставете позитивни повратни информации на нашата online продавница, што е многу важно за нас.2 KW VFD инверторот+1 исти вретено поддршка ве Молиме љубезно ве молиме имајте во пакетот вклучува 1*ER20 2.
По продажба :
Секое барање или не знаат како да ги користат, ве молиме контактирајте ме наскоро,
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.2 KW инверторот 1*вретено поддршка Вретено Моќ : 2.
Украина клиенти :
Ако бесплатен превозот,поголемиот дел од стоката ќе бидат испратени од страна на 139express,www.
Наплата :
Ако можете да добиете на стоки не е она што го наредил, ЦЕЛОСНА исплата наплата.
Повратни информации :
Кога ќе го добиете на стоки, секое барање, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
NASHGITR
Диск:
Моторни
Број На Модел На:
2.2 kw
Максимален Вртежен Момент:
0.875
Оперативен Брзина:
24000rpm
Примена:
Мелничката
Број На Модел На:
2.2 kw вретено воздух за ладење
Оперативен Брзина:
0-24000rpm
Напон:
220V
Инвертер:
2.2 KW/220 V
На текст:
220VAC/50Hz
Излез:
0-220VAC 3-фаза
менгеме:
80mm

Поврзани производи