CNC мелничката вретено ER20 2.2 KW воздух за ладење вретено + 1 парчиња 2.2 KW VFD инвертер
Ново

CNC мелничката вретено ER20 2.2 KW воздух за ладење вретено + 1 парчиња 2.2 KW VFD инвертер

DEN 12288.00

Залиха

Ако е можно, ве молиме препорачувам нашата продавница до вашите пријатели,вашите пријатели ќе добие
попуст ако тој или таа ќе се купи. Ако ви се допаѓа објект или тоа е корисно за вас, ве молиме оставете позитивни повратни информации на нашата online продавница, што е многу важно за нас. Ве молиме да не испраќате спор
Пред да комуницира со нас, тоа не е добар начин да се решат проблемите.2 KW воздух за ладење вретено + 1 парчиња 2.
Наплата :
Ако можете да добиете на стоки не е она што го наредил, ЦЕЛОСНА исплата наплата.2 k W Напон : 220 V (мора да бидат одобрени од страна на инверторот излез, може да не бидат директно да се користи обичните апарати за домаќинство електрични) Струја : 8 A Фреквенција : 400 Hz Дијаметар : 80mm Брзина : 0-24000 r / мин ER collet : ER20 Ладење : воздушно Ладење Вретено Тежина : 5.2 KW инверторот Вретено Моќ : 2.
Ако стоката се врати затоа што на купувачот одбие да плати за тоа, купувачот
Не може да се добие било каква наплата од продавачот.CNC мелничката вретено ER20 2.2 KW VFD инверторот ве Молиме љубезно ве молиме имајте во пакетот вклучува 1*ER20 2.2 KW воздух за ладење вретено 1*2.
Украина клиенти :
Ако бесплатен превозот,поголемиот дел од стоката ќе бидат испратени од страна на 139express,www.
Сметка :
Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот e-mail,па ве молиме да ми кажете на вашата e-mail адреса.2 KW VFD инверторот Влезен Напон : 220 V(+/-15%) Излезниот Напон : 220 VAC Текст Фреквенција : 48-63 Hz Фрекфенција : 0-400 Hz Влез Фаза : 1 или 3 фаза Излез Фаза : фаза 3
Превозот :
Ако бесплатен превозот,јас ќе го избере најдобриот , брзо ,безбедно логистичка за вас, во различни земји, различни логистика.
Данок и должност :
Ако купувачот царинската бара даночни и должност, купувачот треба да ги сноси сите.5 килограми Имајќи : C7005*2 C6002*2 2.
Повратни информации :
Кога ќе го добиете на стоки, секое барање, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Русија клиенти :
Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме,име,презиме.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
NASHGITR
Диск:
Моторни
Број На Модел На:
2.2 kw
Максимален Вртежен Момент:
0.875
Оперативен Брзина:
24000rpm
Примена:
Мелничката
Број На Модел На:
2.2 kw вретено воздух за ладење
Оперативен Брзина:
0-24000rpm
Примена:
Мелничката
Напон:
220V
Инвертер:
2.2 KW/220 V
На текст:
220VAC/50Hz
Излез:
0-220VAC 3-фаза

Поврзани производи