CNC Теренски MX Спојки Кочница Држела за KAWASAKI KX250F KX-F 250 KX-450F KX450F KX 450F 2013 2014 2015 година 13 14 15 16
Ново

CNC Теренски MX Спојки Кочница Држела за KAWASAKI KX250F KX-F 250 KX-450F KX450F KX 450F 2013 2014 2015

DEN 2545.00
DEN 2925.60

Залиха


1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.
2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.
3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.
4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior.
KX 250 F 13-16
KX 450 F 13-16 Состојба : Нова, никогаш не се монтирани. Материјал : Алуминиум легура 6061, ЦПУ бланширан . 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа ofter целосната исплата е reciered
2.Добредојдовте на договорот нас ако не се имате било какви qusstion за време на transation Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 60 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

боја:
Сина
Бренд Име:
BIKINGBOY
Име На Модел:
7261 8265
Објектот Тежина:
0.4kg
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Алуминиум легура 6061

Поврзани производи