CNC вретено комплет ER16 1.5 KW вода за ладење вретено +пумпа за вода+водовод+10 парчиња cnc гравирање битови
Ново

CNC вретено комплет ER16 1.5 KW вода за ладење вретено +пумпа за вода+водовод+10 парчиња cnc гравирање битови

DEN 11520.00

Залиха

5 k W
Напон : 220 V (мора да бидат одобрени од страна на инверторот излез, може да не бидат директно да се користи обичните апарати за домаќинство електрични)
Струја : 8 A
Фреквенција : 400 Hz
Дијаметар : 80mm
Брзина : 0-24000 r / мин
ER collet : ER16
Ладење : водено Ладење
Вретено Тежина : 4.0 kg
Имајќи : C7004*2 C7002*2
Пумпа за вода :
Моќност : 75 W
Проток : 3500 L/H
Max. Кликнете на објектот
2.5 m 75 W пумпа за вода
1*6m водовод
10 *парчиња cnc гравирање битови
Вретено
Моќност : 1. Сите производи цена ги исполнува својот квалитет, ако сте збунети за кој бренд
делови е одговара за својата работа, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Царинење Вредност
Јас може да го прогласам за ниска стоки вредност, но вашата земја царинската има право да ја проценат вистинската вредност
и да одлучите колку данокот треба да се плати.5 KW вода за ладење вретено +пумпа за вода+водовод+ 10 парчиња cnc гравирање битови
Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид пакетот содржи следниве :
1*ER16 1. Плати за тоа
Јас го прифаќам Pay Pal
Превозот и Пакет :
Ако бесплатен превозот, безбедно и брзо се изразат за стоката.
Плаќање :
1.
Повратни информации :
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации за нашата продавница. Изберете количина
3.
Ако се воведе вашите пријатели на нашата продавница, тој може да се добие попуст.
Купувачи носат доход и должност ако ги има. Кликнете на КУПИ СЕГА
4.
Сите предмети се добро спакувани пред испраќа до купувачот.
Наплата :
Ако не се добие погрешен производ,целосна наплата за вас.Висина : 3.
Сите стоки ќе бидат испратени од Кина.5 KW вода за ладење вретено
1*3.
CNC вретено комплет ER16 1.175 mm
Добредојдовте во мојата продавница!
Јас сум хобисти за cnc машина,и тоа ми е чест да комуницираат со cnc делови
demander.
Секој производ вратен затоа што на купувачот не плаќаат за даноци и должност, не наплата од нас.

Декларираните карактеристики

Диск:
Моторни
Оперативен Брзина:
24000
Бренд Име:
MOVIMIENTO
Број На Модел На:
1.5
Примена:
Мелничката

Поврзани производи