CNC вретено комплет ER20 2.2 KW вода за ладење вретено + CNC гравирање битови
Ново

CNC вретено комплет ER20 2.2 KW вода за ладење вретено + CNC гравирање битови

DEN 10464.00

Залиха

Изберете количина
3.
Сите предмети се добро спакувани пред испраќа до купувачот.
Ако се воведе вашите пријатели на нашата продавница, тој може да се добие попуст. Кликнете на КУПИ СЕГА
4.
Наплата :
Ако не се добие погрешен производ,целосна наплата за вас. Сите производи цена ги исполнува својот квалитет, ако сте збунети за кој бренд
делови е одговара за својата работа, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Сите стоки ќе бидат испратени од Кина. Плати за тоа
Јас го прифаќам Pay Pal
Превозот и Пакет :
Ако бесплатен превозот, безбедно и брзо се изразат за стоката.
CNC вретено комплет ER20 2.
Спорот :
Ве молиме да не испраќате спор, без било каква комуникација со нас, спорот не е добро за двете, тоа не е најдобар начин да се решат проблемите. Кликнете на објектот
2.
Купувачи носат доход и должност ако ги има.
Царинење Вредност
Јас може да го прогласам за ниска стоки вредност, но вашата земја царинската има право да ја проценат вистинската вредност
и да одлучите колку данокот треба да се плати.5 килограми
Имајќи : C7005*2 C6002*1 skf
CNC гравирање битови
Дијаметар : 3.2 KW воздух за ладење вретено
10*CNC гравирање битови
Моќност : 2.
Повратни информации :
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации за нашата продавница.
Секој производ вратен затоа што на купувачот не плаќаат за даноци и должност, не наплата од нас.
Плаќање :
1.2 k W
Напон : 220 V (мора да бидат одобрени од страна на инверторот излез, може да не бидат директно да се користи обичните апарати за домаќинство електрични)
Струја : 8 A
Фреквенција : 400 Hz
Дијаметар : 80mm
Брзина : 0-24000 r / мин
ER collet : ER20
Ладење : водено Ладење
Вретено Тежина : 5.175 mm
Материјал : карбид челик
Добредојдовте во мојата продавница!
Јас сум хобисти за cnc машина,и тоа ми е чест да комуницираат со cnc делови
demander.2 KW вода за ладење вретено + CNC гравирање битови
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во пакетот вклучува
1*ER20 2.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MOVIMIENTO
Диск:
Моторни
Оперативен Брзина:
24000
Број На Модел На:
2.2
Примена:
Мелничката

Поврзани производи