Collare Извртени Линк Синџир Ѓердан 316L не ' Рѓосувачки Челик Злато/Црна Боја Прибор трговија на Големо Мажите Накит N214
Ново

Collare Извртени Линк Синџир Ѓердан 316L не ' Рѓосувачки Челик Злато/Црна Боја Прибор трговија на Големо Мажите

DEN 240.00
DEN 480.00

Залиха

Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина.Вашата поддршка ќе биде навистина ценети.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени produncts.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
Нашите производи се направени со најдобри metel позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас. Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит,ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.

Декларираните карактеристики

Должина:
46cm 18inch, 55cm 22inch, 66cm 26inch, 71cm 28inch, 76cm 30inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Collare
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N214
is_customized:
Yes
функција 1:
мажите синџир
функција 3:
ѓердан мажи

Поврзани производи