Coloranimal Познатиот Дизајн Дами Голем Капацитет Чанти Симпатична Цртан Филм Дрво Чевли Печатени Торба Патување Shoping Рамо Кеси
Ново

Coloranimal Познатиот Дизајн Дами Голем Капацитет Чанти Симпатична Цртан Филм Дрво Чевли Печатени Торба Патување

DEN 1152.00
DEN 1439.52

Залиха


За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и услуга.(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.ве молиме во вид преовладува. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Што да правам кога купување заштита времето истекува ? Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи . Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.

Декларираните карактеристики

Големина:
39x29x12CM
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
AL
Број на Рачки/Ремени:
Две
Шаблон Тип:
Пејзаж
Стил:
Дама
Тврдост:
Мека
Видовите на вреќи:
Рамо Кеси
Обликот:
Повик Tote
Бренд Име:
coloranimal
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Чувствував
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Главната Прегради:
1*голем простор;1*патент внатрешниот џеб
Тип Име:
бренд дизајнер жените tote торба
Pls note1:
Добредојдовте на Кориснички
Pls note2:
Обезбеди Капка Превозот Услуги
погоден:
познатиот дизајн големи рамо tote кеси за дами
useage:
луксузни чанти жените кеси дизајнер
дизајн:
bolsa feminina mujer
Моделот име:
Жените патување шопинг големи чанти
Печатење:
цртан филм дрво чевли се печати жена големи рамо кеси

Поврзани производи