COLORFULBOY Девојка Универзумот Рака Нордиските Постер Црно Бел Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор
Ново

COLORFULBOY Девојка Универзумот Рака Нордиските Постер Црно Бел Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Ѕид Слики

DEN 198.00
DEN 253.44

Залиха


ОПИС
Производот испрати за вас НЕ е FEAMED.
Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., наплата или замена е прифатливо. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.
Можеме да го прифатиме да обичај било која големина или слики, како капка превозот, wholesales, ОЕМ, итн,можете да не контактирате преку порака.
Предметите ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД.15-30 дена да Канада, Европа, Австралија.Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена.
Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за DHL(3-10 дена)
Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал (на пример Пролетниот фестивал и Chrismas ден, Кинески Национален ден) понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакетот, Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект над 30 дена. Во секое време имате било какви прашања, ве молиме да ми кажете дека јас ќе ви послужи со почит, ви посакувам среќни секој ден Опис на Производот : COLORFULBOY Девојка Универзумот Рака Нордиските Постер Црно Бел Ѕид Уметност Печати Платно Слика на Цртан филм
Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор
Материјал : водоотпорен платно
Карактеристики : заштита од Сонце , водоотпорен ,Никогаш нема да избледи
Квалитетот тип : 100% Висок квалитет на платно постери

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Број На Модел На:
20170801509-j
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Стил:
Нордиските
Предмети:
црна, Бела
Тип:
Постери & Отпечатоци
Предмети:
Цртан филм
Слика Материјал:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО
Материјал:
Памук Платно
Calligraphy & Сликарство Тип:
Платно Сликарство
Уникатен Подарок за Деца:
Подароци за семејството или пријателите
платно уметност:
Ѕид слики forBedroom
Нордиските Постери:
Ѕид Уметност Платно Печатење На Постери
Декорација Опсег:
Канцеларија/ Бар/ Дневна Соба/ Детска Соба/Спалната Соба
Дома декорација:
Ѕид Уметност Постери И Цртежи

Поврзани производи