COLORFULBOY Кактус Цвет Девојка Спиење Ѕид Уметност Платно Постери И Печатење Црно Бело Постер на Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот
Ново

COLORFULBOY Кактус Цвет Девојка Спиење Ѕид Уметност Платно Постери И Печатење Црно Бело Постер на Ѕид Слики

DEN 188.00
DEN 228.96

Залиха


Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., Испраќање и наплата се вашите опции. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.
Можеме да го прифатиме да обичај било која големина или слики, како капка превозот, wholesales, ОЕМ, итн,можете да не контактирате преку порака.
Предметите ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД.15-30 дена да Канада, Европа, Австралија.Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена.
Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за DHL(3-10 дена)
Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал (на пример Пролетниот фестивал и Chrismas ден, Кинески Национален ден) понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакетот, Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект над 30 дена.
COLORFULBOY Кактус Цвет Девојка Спиење Ѕид Уметност Платно Постери И Печатење Црно Бело Постер на Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот
ОПИС
Производот испрати за вас НЕ е FEAMED.
Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., наплата или замена е прифатливо. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.
Можеме да го прифатиме да обичај било која големина или слики, како капка превозот, wholesales, ОЕМ, итн,можете да не контактирате преку порака.
dianxiaobao_

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
20170801550-j
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Стил:
Нордиските
Предмети:
црна, Бела
Уметност стил :
Поп-арт црно бело
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
гроздобер постер:
платно печатење
Декорација:
постери и цртежи
Сцена:
Ѕид Слики За Дневна Соба И Спалната Соба Канцеларија
Пакет:
Валани во Цевка
Платно слики за дневна соба:
Платно слики кујна оркестарот
Стил:
нордиските декорација

Поврзани производи