Tuesday, April 24, 2018
дома Контакт

Контакт

ИНФО

Контакт

ПЕЛАГОНИЈА
Телефон: 078 597 584

Email: [email protected]

За Нас

Пелагонија најголемата котлина во Македонија

Send us a message!

ПОСЛЕДНИ ПОСТОВИ

ФОТО: Тешка сообраќајка на патот Битола – Ресен, почина моторциклист откако...

Мотоциклистот кој вчера учествуваше во сообраќајна несреќа на патот Битола-Ресен починал во Клиничката болница Битола. МВР соопшти дека се работи за 35-годишен маж со иницијали...