Coofit Каузална Шминка Торба За Жени Мажи Преносни Патент Патување Козметички Торба Toiletry Торбичка Рака Држи Направите Чанта Организатор
Ново

Coofit Каузална Шминка Торба За Жени Мажи Преносни Патент Патување Козметички Торба Toiletry Торбичка Рака

DEN 315.00
DEN 419.52

Залиха


Причинско Шминка Торба За Жени Мажи Преносни Патент Патување Козметички Торба Toiletry Торбичка Рака Држи Направите Чанта Организатор
Боја : Црна, морнарско сина
Материјали : Најлон
Димензии : Должина*Ширина*Висина 20cm*5cm*16cm
Пакети за некоја Вклучува : 1 x Шминка торба
Забелешка >>>
- Makeups и toiletries не се вклучени.
- Ве молиме погледнете на мерење. Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.
- Не може да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
200g
Објектот Должина:
20 cm
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
Најлон
Бренд Име:
coofit
Објектот Ширина:
5cm
Број На Модел На:
C042
Објектот Висина:
16cm
Стил:
Повик
Главен Материјал:
Најлон

Поврзани производи