Corstory Црвено Бели Polka Точка Корсет Здолниште Костим Cosplay Партијата Ноќта На Вештерките Носии За Жени Секси Девојки Униформа
Ново

Corstory Црвено Бели Polka Точка Корсет Здолниште Костим Cosplay Партијата Ноќта На Вештерките Носии За Жени

DEN 1253.00
DEN 2160.00

Залиха


Точка Точка : Секси Глувчето Животинско Костим
Секси Mousey Љубовница Костим со бела polka точка црвена корсет врвот со кавга трим врвот и на дното,
појавување на мини здолниште и headpiece.
SUK : 2251
Боја : Црвена/Бела
Достапни Големини : S / M / L / XL / XXL
Пакетот Вклучува 3 Парчиња : Корсет+Здолниште+Headpiece

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
corstory
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
2251
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Посебни Употреба:
Носии
Тема:
Секси Мини Маус Костим
Снабдување Тип:
во парк
Categorie:
Секси Костим На Животните
Скелетот:
10 Пластични Коски
боја:
Црвена
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Три парчиња Сет (Корсет+Здолниште+Headdress)
Употреба:
Улога игра, ноќта на Вештерките, Партија, Клуб итн. Прилики
Пакет:
1 Set / Пластична кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Услуга:
Dropship, на Големо, ОЕМ, ODM

Поврзани производи