CQC Нога Платформа Модуларен Бедрото Holster Капка нога holster Plateform за GL 17 19 М9 SIG P226 SP2022 HK USP 1911
Ново

CQC Нога Платформа Модуларен Бедрото Holster Капка нога holster Plateform за GL 17 19 М9 SIG P226 SP2022 HK

DEN 713.00
DEN 1296.00

Залиха


Опис : CQC Нога Гребло со брзо ослободување тока Одговара за : Сите CQC holster во нашата продавница. како М9 92, 17 19 22 23 31 32, Sig P226, Colt 1911 Година, H&K Компактен USP C olor : Црна Тежина : 0.35 kg Тип : Нога Платформа

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
CLUSGO
Број На Модел На:
Blackhawk нога holster
Материјал:
ploymer
боја:
Црна
Стил:
Тактички holster додатоци
Тежина:
0.4kg
ОЕМ:
Yes
Пиштол Модел:
beretta М9 Sig p226 colt 1911
Тип:
нога платформа
Материјал:
Пластични + Најлон

Поврзани производи