Црна Една Големина Жешки Секси Чиста Pantyhose се Потсмеваат Солидна Чорапи Висока Секси Тесни Порибување за Девојка Нови Пристигнување
Ново

Црна Една Големина Жешки Секси Чиста Pantyhose се Потсмеваат Солидна Чорапи Висока Секси Тесни Порибување за

DEN 109.00
DEN 115.20

Залиха


Состојба : Сосема Нов и Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет Опис : 100% Сосема нов&висок квалитет Одговара Сезони : Лето,Есен,Зима Материјал : 90% Polyamide, 10% Elastane Големина : Една Големина - Редовни Боја : Црна Количина : 1 Пар

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Поли
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
A4335
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
SKU:
A4335

Поврзани производи