црна кожа Лист ѓердан домот Мода Долго Јаже колиер femme Цевка Лажни ѓердан Јака Ѓердан за жените X198
Ново

црна кожа Лист ѓердан домот Мода Долго Јаже колиер femme Цевка Лажни ѓердан Јака Ѓердан за жените X198

DEN 12.00
DEN 14.40

Залиха

Опис На Производот
Производ Descripton

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
zhenshecai
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан ѓердан
Pendant Големина:
2cm
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
/
Пол:
Жените
Материјал:
Легура
Метали Тип:
Легура
Стил:
Ѓердан pendant ѓердан
Обликот:
Пад
Главниот Камен Боја:
Сребро.
Suitablt:
лето стил beaceh
Должина:
150cm

Поврзани производи