Црна Оган Змеј Монистра Нараквици Мажите Гроздобер Ноќта На Вештерките Накит Легура Метални Нараквици&Алки Homme Пад На Превозот
Ново

Црна Оган Змеј Монистра Нараквици Мажите Гроздобер Ноќта На Вештерките Накит Легура Метални Нараквици&Алки

DEN 90.00
DEN 150.24

Залиха


Хесиод Продавница За Накит
Хесиод Продавница За Накит

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
756
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Хесиод
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Компатибилност:
Никој
Функција:
Декорација

Поврзани производи