CRRCPRO Muti-боја CNC Bubbleproof 125ml Крајната Воздухот Стапица Резервоарот За РК GasolineTurbojets Авион на Небото-мува
Ново

CRRCPRO Muti-боја CNC Bubbleproof 125ml Крајната Воздухот Стапица Резервоарот За РК GasolineTurbojets Авион

DEN 1344.00

Залиха

Спецификации :
Бренд Име : CRRCPRO
Точка Име : Ultimate Воздухот Стапица Резервоарот
Капацитет : 125ml
Тежина : 98g
Големина на : 10*5.5*4.7 CM
Боја : Златна, Црвена, Зелена, Сина (Изборен)
Материјал : не ' Рѓосувачки челик филтер, масло отпорни на полимер материјал на случајот.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Резервоари За Гориво
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Поврзани производи