Цртан Филм Симпатична Жолта Пилешко Оркестарот Бања Туш Завеса Шарени Деца Туш Завеси Полиестер, Водоотпорен Материјал Со Куките
Ново

Цртан Филм Симпатична Жолта Пилешко Оркестарот Бања Туш Завеса Шарени Деца Туш Завеси Полиестер, Водоотпорен

DEN 662.00
DEN 728.16

Залиха

Изработени Од 100% Полиестер, Ова Трајни Бања Завеса Обезбедува Години На Употреба, И Има Зајакнат Buttonholes Дека Нема Да Се Повлече И Солза Под Притисок. Можете Лесно Може Да Се Создаде Уникатен Простор Кој Одговара На Вашиот Личен Стил Со Туш Завеса Ги Покажувате Вашите Омилени Цитати, Слики, Или Модели. Брилијантни Бои И Дизајни Се Направи Вашата Бања Дојде На Живот. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. Ние сме кинески showe р завеса Фабрика, има повеќе стилови, за различни дизајн, различни Сезони l ајк подолу :
сончогледово туш завеси, секси туш завеси, животински туш завеси, шарени туш завеси, селски туш завеси, природата туш завеси, море туш завеса, дрво туш завеса, леопард туш завеса, бела туш завеса, жолта туш завеса, лондон туш завеса, бамбус туш завеса, розова туш завеса, зебра туш завеса, цвет туш завеса, божиќ туш завеса, патка туш завеса, слон туш завеса, плажа туш завеса, череп туш завеса, сирена туш завеса, креатура туш завеса, наутички туш завеса, мачка туш завеса, октопод туш завеса, rilakkuma туш завеса, париз туш завеса, смешни туш завеса, елени туш завеса, пеперутка туш завеса, motorhead туш завеса, ајкула туш завеса, врховниот туш завеса, був туш завеса, деца туш завеса, кука туш завеса, коњ туш завеса, youtube туш завеса, гроздобер туш завеса, хотел туш завеса, кошарка туш завеса, кафе туш завеса, папагалот туш завеса, желка туш завеса, змеј туш завеси, змеј туш завеси, мапата бања завеса ектс, може да се даде љубовник, семејство или пријатели како подарок. Туш завеса Големина E : Мерки за Околу 36"(Ширина) X 72"(Должина),X 90 Cm 180 Cm. Доаѓа Подготвен Да Се Откажам Со Бод-Спроведува Претходно Биле Вклучени(7 И 36 Инчи X 72 Инчен, 12 За 60 Инчи X 72 Инчен, 12 За 66 Инчен X 72 Инчен, 12 72 Инчен X 72 Инчен, 12 За 80 Инчен X 72 Инчи) Кој Ѕвони Во Прилог.Време на испорака : a. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.

Декларираните карактеристики

Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
YL1606625
Шема:
Цртан филм
Туш Завеса Име:
LVSURE
Туш Завеси Куките :
12 Парче Пластика Куките
водоотпорен туш завеса:
100 % Полиестер Висок Квалитет
испорака:
Бесплатен превозот
персоналните туш завеса:
дозволено
Обичај Бања Завеса :
Секое барање
Туш Завеси Големина:
големи
Обоени Туш Завеси:
3D Испечатени
Смешни Туш Завеса Стил:
Morden
туш завеса шема:
Ноќта на вештерките

Поврзани производи