CSJA 126mm Долго Круг Носот Клешти Пластична Рачка Трајни Рака Алатки Накит Накит DIY Жица за Завиткување Stripper Crimping E188
Ново

CSJA 126mm Долго Круг Носот Клешти Пластична Рачка Трајни Рака Алатки Накит Накит DIY Жица за Завиткување Stripper

DEN 151.00
DEN 215.04

Залиха

4 mm или 1mm = 0. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Конверзија : 1 инч = 25. ( Никој следење на број : не Може да пратите превозот информации. Вашето пребарување поврзани со нашите производи и цената ќе се одговори во рок од 24 часа.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни на превозот услуга. Цел > 7 ДОЛАРИ, што Обезбеди следење на број. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако ти се.Ако таму е секоја неочекувана ситуација(на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа), Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.
48 Часа Брза Испорака
1. ( Ако цел повеќе од US $200, Ние ќе брод од DHL, UPS-от, Fed Ex или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-12 работни дена. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Боја , Пакет, Вредноста на декларацијата, итн.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 3-12 работни дена. Ве молиме да ни кажете следење на број кога ќе се вратите на предмети. ) кога ќе се направи исплата.
Политика На Враќање
1. Ова не влијае на вашата исплата и пазарната цена. ) кога ќе се направи исплата.Во моментов, Што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. )
Цел > 7 :
Предмети Брод преку Ali Express Стандард Превозот , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 7-18 работни дена. Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве Молиме погледнете во Описот за големината детали.Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Одмор). Ако не можете да ги пратите на вашиот пакет, ве Молиме контактирајте со нас. Кина Пост Воздух пошта ќе треба 15-60 работни дена да пристигне во вашите раце.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
CSJA Накит
Број На Модел На:
E188
Производ Карактеристики:
DIY Накит Долго Круг Носот Клешти за Завиткување Стегање & Соголување
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Објектот Должина:
12.6cm
Објектот Висина:
0.8cm
Објектот Тежина:
53.6g
Објектот Дијаметар:
4.6cm
Објектот Ширина:
4.6cm
Материјал:
Железо
Материјал:
Железо
Име на производ:
126mm Долго Круг Носот Клешти Пластична Рачка Алатка за Накит DIY
алатка големина:
Околу 126 x 46 x 8мм
Алатка Функција:
Долго Круг Носот Клешти
алатка боја:
Во жолта боја ( како на сликите прикажани )
Алатка За Користење:
Завиткување и Стегање & Соголување за Накит и Други
испорака:
Бесплатен превозот
Продажба На Чекање:
retail & трговија на големо
Алатка За Пакување:
Opp Вреќа + Меур Заврши
фабрика:
CSJA

Поврзани производи