Custom Size Фото 3D Фитнес мажи жени mural дневна соба троседот во ЖИВО позадина ѕид кафе куќа спалната соба лоби позадина mural
Ново

Custom Size Фото 3D Фитнес мажи жени mural дневна соба троседот во ЖИВО позадина ѕид кафе куќа спалната соба

DEN 507.00
DEN 618.72

Залиха

Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.
Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цена
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.
ПОПУСТ US$ 7. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа.23 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 7. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft
Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft
Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft
Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft
Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft
Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft
Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft
Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft
Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft
Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft
Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft
Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина .4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2.

Декларираните карактеристики

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes

Поврзани производи