Custom Size Фото 3D Имитација на дрво ленти mural дневна соба троседот во ЖИВО позадина ѕид кафе куќа студија лоби позадина mural
Ново

Custom Size Фото 3D Имитација на дрво ленти mural дневна соба троседот во ЖИВО позадина ѕид кафе куќа студија

DEN 507.00
DEN 618.72

Залиха

Бидејќи многу мала големина
Имаме 12 фиксна големина цел.

Декларираните карактеристики

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Гроздобер
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes

Поврзани производи