Custom Size Фото Мода рака-насликани акварел убавина позадина парфем продавница Нокти продавница продавница за козметика позадина mural
Ново

Custom Size Фото Мода рака-насликани акварел убавина позадина парфем продавница Нокти продавница продавница

DEN 507.00
DEN 618.72

Залиха

(ширина и висина) .13 Наредби(100) ПОПУСТ US$ 9. Не ролни.
Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количина
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. 2 квадратен метар=2 парчиња. ве молиме да ни каже.

Декларираните карактеристики

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes

Поврзани производи