CUT40 40D CUT50 50D PT-31 CT312 LG-40 LGK40 плазма consuambles 100pc
Ново

CUT40 40D CUT50 50D PT-31 CT312 LG-40 LGK40 плазма consuambles 100pc

DEN 1434.24

Залиха

Сите наши електроди се гарантира "со Користење Real Hafunium". Подобро беринг живот!!!!!!!!!!! Производи Име : PT-31 стандард плазма сечење факел потрошен материјал Колекции 100 компјутери пакет Карактеристики :
OEMed плазма сечење потрошни делови
Земја на потекло : Кина Овој Пакет, Вклучувајќи :
Делови Name Ref. Code Quantity PT-31 SHield cup1820410pcs PT-31 Стандард Tips1886640pcs PT-31 Гас Ring PT-31 Стандард електроди (Hafunium)187851820520pcs30pcs

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
weldingstop
Број На Модел На:
ПТ-31
Состојба:
Нови
Земја/Регион на Производство:
Кина
Модел:
ПТ-31
Земја на Производство:
Кина
MPN:
z-pt31-100
UPC:
6900309138746

Поврзани производи