Цвет Садови Топла Продажба Слободно-превозот Marca Змеј Multicolor Terracotta Бонсаи Слив Правоаголник Shap
Ново

Цвет Садови Топла Продажба Слободно-превозот Marca Змеј Multicolor Terracotta Бонсаи Слив Правоаголник Shap

DEN 349.92

Залиха


Краток член слив големина : Долго : 13 cm Ширина : 7 см Висок : 6 cm Во дното на дупката, на големо, ве молиме консултирајте се со сервисот за
САД $ 4.9 / Цена
САД $ 8.9 / Цена
САД $ 5.9 / Цена
САД $ 9.9 / Цена
САД $ 2 / Цена
САД $ 9.9 / Цена
САД $ 7.86 / Цена
САД $ 9.9 / Цена
САД $ 8 / Цена
САД $ 2 / Цена
САД $ 18.8 / Цена
САД $ 5.9 / Цена

Декларираните карактеристики

Тип:
Садови,Садови Расадник
Стил:
Модерна
По завршувањето:
Епоксидна Обложени
Материјал:
Terracotta
Број На Модел На:
duantiaopen
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Употреба Состојба:
Десктоп

Поврзани производи