Daisies јас сум всушност сирена Писмо Pendant Шарм 2 парчиња/многу Трендовски Накит За Жените Среќни Девојки Партија Подарок
Ново

Daisies јас сум всушност сирена Писмо Pendant Шарм 2 парчиња/многу Трендовски Накит За Жените Среќни Девојки

DEN 111.00
DEN 170.40

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
како се покаже слика
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Daisies
Обликотшема:
Писмо
Број На Модел На:
моден накит
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Објектот:
Иницијали ѓердан
Материјал:
Легура
Должина:
45mm

Поврзани производи