Далечински Управувач За Samsung HT-Q70 ХТ-TXQ120 ХТ-TXQ120T ХТ-TXQ120T/XAA ХТ-TXQ120T/XAC AH59-01643F DVD Систем за домашно Кино
Ново

Далечински Управувач За Samsung HT-Q70 ХТ-TXQ120 ХТ-TXQ120T ХТ-TXQ120T/XAA ХТ-TXQ120T/XAC AH59-01643F DVD Систем

DEN 637.44

Залиха

Ние би сакале да испорака на објектот со други средства, но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има).

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
HCDZ
Безжична Комуникација:
IR
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Спонзор :
HCDZ
Гаранција:
90 дена
Предност:
Лесно да се Контролира
is_customized:
Yes

Поврзани производи