Dandeqi Жените Качулка Harajuku Прекрасна Црна Мачка Печати Hoody Sweatshirt Мажи Жени Плус Големина Скокач Руно Есен Зима Pullover
Ново

Dandeqi Жените Качулка Harajuku Прекрасна Црна Мачка Печати Hoody Sweatshirt Мажи Жени Плус Големина Скокач

DEN 610.00
DEN 858.72

Залиха


Име На Производ : Дуксери & Sweatshirt
Материјал : Полиестер
Стил : Случајни, Мода Големина на : не се ре четири големина (M,L,XL,XXL,XXXL) на располагање за следниве листата.спореди детали големина со твое.ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение 1cm=0.3937 инчен

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Тежина:
0.4
Бренд Име:
Dandeqi
Стил:
Streetwear
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Дуксери
Маскирани:
Yes

Поврзани производи