Danganronpa 3: Крај на Надежта е Врв Академија - Страна: Иднината Yukizome Chisa Cosplay Костим Совршен Прилагодено За Вас !
Ново

Danganronpa 3: Крај на Надежта е Врв Академија - Страна: Иднината Yukizome Chisa Cosplay Костим Совршен Прилагодено

DEN 2784.00

Залиха


Костимот вклучуваат : топ,здолниште,кошула,престилка,headwear,sock,лак
Големина На Табелата
По -продажбата на услугата
Превозот : Понекогаш ќе има зафатено на транспорт,така што може малку бавно.Ако ја изгубиле,Ние ќе го испратам до тебе повторно или да ви даде целосна refound.
1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина.Но треба плати товар за повторно да ја прати.
Квалитет : Кога ќе го добиете костим ,Ако постои било прашање со тоа,ве молиме контактирајте со нас прво,и да ги преземат photoes,ние ќе го потврдат тоа.Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со тоа и да ви даде задоволително решение.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .
Големина : ве Молиме бидете сигурни дека вашата големина е точно,ние го направи костимот accordding на големината што ни даде,ако ти се даде погрешна големина,не можете да го носите кога ќе се добие тоа.Но, ве молам не грижете се,само да не контактирате за да се прошири на купувачот време.Ви благодариме. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.Ако не постои соодветна големина,ве молиме дај ни вашиот мерења,ние може да прилагодено за вас.Ако имате време на испорака, ве молиме да ни кажете кога ќе нарачате.
Пред да го стави на ред.Исто така, ние ќе контактирајте го изразуваат да ви помогне да го најдете вашиот пакет.Ако големината е премногу голема,Тоа ќе имаат обичај такса. Транспорт може малку бавно, понекогаш,ве молиме да се подготват вашиот костим однапред.Ве молиме контактирајте со нас,ние може да се разменат за вас.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас,ако сте задоволни со костим сте го добиле,ве молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
Danganronpa 3
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
DX091305
Бренд Име:
cosersuki
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
топ,здолниште,кошула,престилка,headwear,sock,лак
Знаци:
Yukizome Chisa
Материјал:
униформи

Поврзани производи