Deasin нови Стоматолошки Парадонтална Болест Модел / Заб Медицински Модел стоматолог моделот за учење
Ново

Deasin нови Стоматолошки Парадонтална Болест Модел / Заб Медицински Модел стоматолог моделот за учење

DEN 2508.00
DEN 2640.00

Залиха

ШЕФОТ НА МОДЕЛ ГОЛЕМИНА : 20*15.5*17 CM

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
забите модел
Бренд Име:
DEASIN
Големина:
Small
Состојка:
направени од смола
НЕТО-WT.:
300g

Поврзани производи