децата облека бебе девојки надолу јакни долго стил дебели надолу Грб јакна маскирани Outwear корејската верзија Зимска облека 3-8y
Ново

децата облека бебе девојки надолу јакни долго стил дебели надолу Грб јакна маскирани Outwear корејската верзија

DEN 1858.00
DEN 2111.52

Залиха


Можеби како овие :
Дете Големина Големина Нас Големина Должина Биста Рамо Ракав Половината висина Надолу Содржина 100 3 T 56 72 27 35 78 90-100cm 88g 110 4 T 59 76 29 39 82 100-110cm 101g 120 5 T 62 80 31 43 86 110-120cm 110g 130 6 T 65 84 33 47 90 120-130cm 121g 140 7-8 T 68 88 35 51 94 130-140cm 133g

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 8T, 3T, 4T
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пополнување:
Бела патка надолу
Тежина:
0.7kg
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
521704313460
Материјал:
Надолу
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Јака:
Маскирани
Одредување На Содржина:
80%
додатен:
Бела патка надолу
Стил:
Корејската верзија
Соодветна возраст:
Деца (2-7 години)
Cashmere:
81% до 85%
елемент:
Одговараат, бонбони, Англија, спорт, принцеза, Европа, симпатична, приливите опсег
Пердув / намалување тема Средување:
Значајни делови исечените
Главната ткаенина состав:
Полиестер (ПЕТ)
Боја:
Розева боја, светло зелена, црвена роза, црвено, зелено овошје
соодветна висина:
100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm

Поврзани производи