Децата Зимска Облека за деца, бебе голема девојка Ски спортот Одговараат на крзно маскирани ски Топло девојка Палта Јакни+Лигавче Панталони спорт s
Ново

Децата Зимска Облека за деца, бебе голема девојка Ски спортот Одговараат на крзно маскирани ски Топло девојка

DEN 2832.00

Залиха


Новиот бренд сноуборд ски костум,
, со врвен квалитет,antifog...

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Функција:
Водоотпорен,Анти-Pilling,Windproof
Пол:
Жените
Јака:
Маскирани
Бренд Име:
NIANJEEP
Материјал:
Полиестер,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Поврзани производи