Дедо Мраз Elk & Снешко Во Божиќ Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Градина Знамиња Добредојдовте Зима Банер
Ново

Дедо Мраз Elk & Снешко Во Божиќ Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Градина Знамиња Добредојдовте

DEN 380.00
DEN 417.12

Залиха

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.5x18-Инчен;
Куќа-Големи-28x40-Инчен ;
Како Да Се Прилагоди На Вашата Градина Знамиња?
Само Испрати Ми Вашиот Дизајн, Како Прилог. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. Тоа Е Добар Избор.Време на испорака : a.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка).
Стандардна Големина :
Градина-Мал-12. Уметнички Дела Кои Се Користат Во Овие Декоративни Знамиња Може Да Биде Лични Прилагодување.
Секој Дизајн Е Оригинални И Испечатени На Високо Квалитетни Трајни Полиестер. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. По Печатени, Боите Може Да Биде Малку Различен Од Сликата. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. Градина Знамиња Може Да Се Прикажува Од Ракав Знаме Стои, Пост Планината Закачалки, Дрвени Закачалки, Вшмукување Чаша Закачалки, И Arbors. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.
И Машина Перат Премногу!Откријте Голем Број На Сезонски, Патриотски, Одмор И Познатиот Секојдневниот Знаме Дизајни.
Ако Ви Треба Други Големина,Ве Молиме Контактирајте Со Нас На Прво Место.Овие промени се купувачот одговорност. 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена.

Декларираните карактеристики

Големина:
13x18 Inch, 28x40 Inch
Број На Модел На:
QZ2015030758
Употреба:
Декорација
Стил:
Виси
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Ткаенини:
памук полиестер
Јарболот Материјал:
без
Дома Знаме Боја:
Две Страни Отпечатени На Бела Ткаенина
Градина Знаме Име:
LVSURE
Кориснички Градина Знамиња :
availiable
Декоративни Градина Знамиња:
Затворен и Ourdoor
Отворено Градина Знамиња:
Дома Банер Знамиња
Празник Знамиња:
Може да биде персонализирана
Сезона Знамиња:
Пролет Лето Есен Есен Зима
Декорација Знаме Банер:
Роденден,Се Ожени,Свадба Декорација
Градина Знаме Шема:
Elk & Снешко
Знамиња Стил:
Божиќ

Поврзани производи