Детали за ЛЕВО ПРОЛЕТ НАТОВАРЕНИ РАБОТ ВОДИЧ / ВРВОТ БОД НОГА #S585L-1/4' 1/8' 3/16' одговара JUKI ЛУ-1508 (1/4')
Ново

Детали за ЛЕВО ПРОЛЕТ НАТОВАРЕНИ РАБОТ ВОДИЧ / ВРВОТ БОД НОГА S585L-1/4' 1/8' 3/16' одговара JUKI ЛУ-1508

DEN 507.84

Залиха


S585 L-1/4" S585 L-1/8" S585 L-3/16" Ова Е Сосема Нов 1/4" Мерач Лево Topstitch Presser Нога Поставен За JUKI ЛУ-1508 СТИЛ Одење Пеш Машини :
Надвор Нога Има Посебна Пролет Натоварени Водич за
На Левата Страна Што Се Одржува Совршен 1/4" Topstitch На
Кожа Или Текстил Ткаенини.
Овој Сет На Нозете Е Наменета За Сите Видови На Општа
Работа На Кожа, Текстил, Платно И Др.
Овој Лево Topstitch Нога Стил Е Достапна Во Овие Димензии : 1/8" 3/16" 1/4"
Можете Да Заштедите Пари Ако ги Купите СИТЕ 3 ГОЛЕМИНИ на Располагање Во Еден Сет!
Овие Стапки, исто Така, се Вклопуваат Многу Други 111 W155 Компатибилни Модели На Одење Пеш Машини Направени од Страна на :
УМЕТНИЧКИТЕ БРАТ CONSEW ОРЕЛ JUKI МИЦУБИШИ NAKAJIMA РЕКС SEIKO ПЕЈАЧ SIRUBA TAIKO
УМЕТНИЧКИТЕ : 618-1 4400 RB
БРАТ : B837
CONSEW : 206 RB 225 226 R 244 255 277
CUTSEW : 888
JUKI : DNU-241 DNU-1541 DSC-244 DSC-245 DSC-246 LS-341 ЛУ-562 ЛУ-563 ЛУ-1114 ЛУ-1508 ЛУ-1510 ЛУ-1560 СО
МЕРКУР : М-280 L М-280 LS
МИЦУБИШИ : DU-100 DU-105 LU2-400 LU2-401
NAKAJIMA : 280 L 280 LY-Б
SAILRITE : SR200 ДОЛГО РАКА
SEIKO : LSW-8 L STH-8 BLD
ПЕЈАЧОТ : 111 G 111 W 211 G 211 W 411 U967 A 4411 A566 A
SIRUBA : SBE-710 SBE-715 SBE-720 SBE-725
TACSEW : T111-155 Можете да изберете siz

Декларираните карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење

Поврзани производи