DHL Бесплатен Превозот на Големо Kimmy Големи Бутик Лак Девојки Голема Коса, Лак Девојки Лак Џамбо Лак
Ново

DHL Бесплатен Превозот на Големо Kimmy Големи Бутик Лак Девојки Голема Коса, Лак Девојки Лак Џамбо Лак

DEN 12084.00
DEN 12720.00

Залиха


1.Објектот спецификите Големи Бутик Лак Девојки Голема Коса, Лак Девојки Лак Џамбо Лак
Лента Тип : 50mm Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак Големина : 6"
5.6 cm Алигатор Клип
Боја :
196 бои за избор
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Ве молиме Контактирајте со нас за Повеќе Бои Избор и OEM Дизајни,ви Благодарам.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Повеќето од нашите Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-7 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
6.Нашата Фабрика :
:

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Barrettes
Број На Модел На:
YV1601871
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи