DHL Отвори Врвот Анти-Статички Оклопна Пластична Кеса Рамно Тип За Електроника Топлина Печат Анти-Статички ESD Пакување Кеси Пакет Торбичка 6 Големина
Ново

DHL Отвори Врвот Анти-Статички Оклопна Пластична Кеса Рамно Тип За Електроника Топлина Печат Анти-Статички

DEN 4080.00

Залиха


Детали За Производот
Димензии :
Дебелина : 0.07 mm/страна (2.8 мили)
Материјал : APET/CPP
Употреба : Анти-статички ESD Торба За Електроника
Производ Екранот
Попуст : 1. 10% попуст off ако купувате 2 или многу повеќе!! Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Нормално време на испорака за изразат испорака е 4-7 дена . Тоа е заеднички дека многу неочекувани работи ќе се случи, како што се неконтролирани царинење задоцнување, достапни по приемот на плаќање(прилагодено должност), примачот не дома. Ако не се справи со неа, пакетот ќе се врати до нас во недела(различни земји имаат различни рок). Ние проверете на следење на информациите секојдневно . Откако тоа се случи,ние би пораката што во времето. Па, се надеваме, ќе може да задржи ни се испратени . Ви благодариме! 3. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Декларираните карактеристики

боја:
6x8cm 3000pcs, 6x15cm 2000pcs, 6x18cm 1000pcs, 6.5x12cm 2000pcs, 7x11cm 3000pcs, 6x10cm 2000pcs
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
6 големини
Дебелина:
7 жица
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
PABCK
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Производот:
Складирање Кеси
Спецификација:
6 Sizes

Поврзани производи