DIY алатки два квадратни симпатична владетел quilting нога професионални образец владетел цвест усогласени Комбинација владетел Бесплатен превозот
Ново

DIY алатки два квадратни симпатична владетел quilting нога професионални образец владетел цвест усогласени

DEN 752.00
DEN 791.52

Залиха

Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). EMS : 5-10 дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Пристигнување време :
1. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање. Ако нешто во врска со вашата трансакција не ги исполни вашите очекувања.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја. Воздухот Mail : 15-30 дена
2. Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код.
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци со Одобрување Врати Код.
Другите СИТЕ ПРЕДМЕТИ ќе бидат спакувани Без мало поле. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Star-резултати се многу важни за нас. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Сите предмети биле тестирани пред испраќање.
Функција : Пакување : 1 buc Спецификации : плоштадот Предмет : Комбинација алатки дебелина 3ММ, со јасна перспектива на скала, сечење насока, сечење повеќе погодно за quilting, заштеда на време,е добар помошник quilting ентузијасти.
Врати 1 Година Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
LY9003
Материјал:
Пластични
Промоција Владетел:
Yes
Укината:
No
Тип:
владетелот
Владетел Тип:
DIY

Поврзани производи